Jestem zachwycona współpracą z Patrycją! Pomogła mi z chaosu i nadmiaru ubrań w szafie wyłonić jedną spójną koncepcję stylu. Koncepcję, która pasuje nie tylko do mojej pracy, nie tylko do mojej sylwetki, co do mojego specyficznego gustu. No i niespodziewanie okazało się, że wszystko sprawdza się też na randkach! :)

Izabella Wojtaszek, właścicielka www.pracanawymiar.pl

Ubrać kobietę w sklepie od stóp do głów tak, żeby wyglądała super jest trudno, ale ubrać kobietę od stóp do głów, w ciuchy z jej własnej szafy, w której wcześniej nie mogła znaleźć nic, tak żeby wyglądała naprawdę super, to już jest majstersztyk! Ja zostanę twoją psychofanką! (…) Tyle w biznesie mam już z głowy, wiem, JAK dobrze wyglądać.

Anna Jędrzej, coach i doradca kariery

Jeśli szukacie kogoś, kto sprawi, że będziecie modni lub oczekujecie modowej rewolucji - przykro mi, nie ten adres! Idźcie do telewizji ;) Jeśli potrzebujecie konkretnej pomocy przy znalezieniu swojego stylu, to szczerze polecam Stylowy Sukces (…) Kiedy byłam w kropce (zmiana pracy, zmiana miasta zamieszkania) poprosiłam Patrycję o pomoc i do dziś korzystam z jej usług. Co konkretnie? Patrycja zadała mi mnóstwo pytań, przeanalizowała czego potrzebuję i jak to dopasować do mojej sylwetki, stylu życia i do moich możliwości finansowych. Następnie przekazała mi konkretne porady, a teraz kiedy potrzeba - czasem pójdzie ze mną do sklepu lub wyśle mi linki do zakupów online. Bardzo cenię sobie cenię współpracę z Patrycją i zdecydowanie polecam!”

Aleksandra, manager z branży IT